Jozef Halaj - ml.
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 76 Oľšov
- Na trhu od
- 31. augusta 2015
- IČO
- 48 303 968
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Halaj - ml.
Jozef Halaj - ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Oľšov. Podniká od 31. augusta 2015.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, výroba jednoduchých výrobkov z kovu a pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Halaj - ml.
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 48 303 968
- Dátum vzniku
- 31. augusta 2015
- Miesto podnikania
- 082 76 Oľšov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-45397
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Halaj - ml. zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
-
Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Halaj - ml.?
Miesto podnikania je v obci 082 76 Oľšov.
Čím sa Jozef Halaj - ml. zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.
Aké je IČO – Jozef Halaj - ml.?
IČO je 48 303 968.
Odkedy podniká Jozef Halaj - ml.?
Podnikanie začalo 31. augusta 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.